Нові дописи

Власник транспортного засобу приймає рішення про встановлення GPS терміналів на свій транспорт. Власник (директор) має повне право знати де знаходиться його власність і як вона використовуються.

Новий інтерфейс Сервісу моніторингу достатньо простий і інтуїтивно зрозумілий. Тому ми даємо лише невеличкі підказки по елементах, що суттєво відрізняються від попереднього інтерфейсу або були там взагалі відсутні.

Технічна підтримка розглядає тільки ті питання, які пов'язані з конкретним (або конкретними) GPS терміналом або персональним GPS трекером. Якщо ж у Вас є проблеми зі входом в сервіс, Вам треба створити додаткових користувачів, змінити права існуючих користувачів, вирішити фінансові питання, ... то Вам треба звертатися до адміністрації Сервісу. Для цього в розділі Куратор існує окремий розділ Адміністративних тікетів.

Все написане можна брати до уваги, якщо в системі контролю палива використовується ємнісний датчик вимірювання рівня пального з температурною компенсацією вимірювань, дані від якого обробляються програмним цифровим фільтром витрати палива.

Сервіс весь час розвивається, з'являються нові можливості, покращується комфорт використання.

Щоб внесені розробниками зміни вступили в силу на вашому комп'ютері, вам необхідно очистити кеш (пам'ять) вашого браузера. Нижче коротко описана процедура очищення кешу для різних браузерів.